  • Mfr # TFP001CV18X049WR
  • Zoro # G404452013
Width
18"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X049WR
Width
18"
Height
49"