  • Mfr # TFP001HB15X043AN
  • Zoro # G504465944
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HB15X043AN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
43"