  • Mfr # TFP001HB15X070AN
  • Zoro # G904471248
Width
15"
Color
Antigua
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X070AN
Width
15"
Height
70"