  • Mfr # TFP001HB15X075AN
  • Zoro # G704474487
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X075AN
Width
15"
Height
75"