  • Mfr # TFP001HB18X034AN
  • Zoro # G304471916
Width
18"
Color
Antigua
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X034AN
Width
18"
Height
34"