  • Mfr # TFP001HB18X048AN
  • Zoro # G704468516
Width
18"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X048AN
Width
18"
Height
48"