  • Mfr # TFP001HB12X035BL
  • Zoro # G704474081
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X035BL
Width
12"
Height
35"