  • Mfr # TFP001HB12X052BL
  • Zoro # G004472947
Width
12"
Color
Black
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X052BL
Width
12"
Height
52"