  • Mfr # TFP001HB15X071BL
  • Zoro # G004472183
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X071BL
Width
15"
Height
71"