  • Mfr # TFP001HB12X036BR
  • Zoro # G004474699
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X036BR
Width
12"
Height
36"