  • Mfr # TFP001HB12X037BR
  • Zoro # G204463684
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X037BR
Width
12"
Height
37"