  • Mfr # TFP001HB12X048BR
  • Zoro # G404470475
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X048BR
Width
12"
Height
48"