  • Mfr # TFP001HB12X063BR
  • Zoro # G204468009
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB12X063BR
Width
12"
Height
63"