  • Mfr # TFP001HB12X078BR
  • Zoro # G304464871
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X078BR
Width
12"
Height
78"