  • Mfr # TFP001HB15X069BR
  • Zoro # G904470654
Width
15"
Color
Fire Red
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB15X069BR
Width
15"
Height
69"