  • Mfr # TFP001HB15X080BR
  • Zoro # G304465427
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB15X080BR
Width
15"
Height
80"