  • Mfr # TFP001HB18X029BR
  • Zoro # G004468780
Width
18"
Color
Fire Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X029BR
Width
18"
Height
29"