  • Mfr # TFP001HB18X035BR
  • Zoro # G104472632
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X035BR
Width
18"
Height
35"