  • Mfr # TFP001HB18X038BR
  • Zoro # G404474299
Width
18"
Color
Fire Red
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X038BR
Width
18"
Height
38"