  • Mfr # TFP001HB12X052LP
  • Zoro # G204473010
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X052LP
Width
12"
Height
52"