  • Mfr # TFP001HB12X054LP
  • Zoro # G704474777
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X054LP
Width
12"
Height
54"