  • Mfr # TFP001HB12X062LP
  • Zoro # G104467423
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB12X062LP
Width
12"
Height
62"