  • Mfr # TFP001HB12X069LP
  • Zoro # G404471892
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB12X069LP
Width
12"
Height
69"