  • Mfr # TFP001HB15X044LP
  • Zoro # G104467294
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB15X044LP
Width
15"
Height
44"