  • Mfr # TFP001HB15X060LP
  • Zoro # G604465240
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X060LP
Width
15"
Height
60"