  • Mfr # TFP001HB15X063LP
  • Zoro # G304467339
Width
15"
Color
Lilly Pads
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X063LP
Width
15"
Height
63"