  • Mfr # TFP001HB15X065LP
  • Zoro # G204468573
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X065LP
Width
15"
Height
65"