  • Mfr # TFP001HB18X029LP
  • Zoro # G004468636
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HB18X029LP
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
29"