  • Mfr # TFP001HB18X038LP
  • Zoro # G604474563
Width
18"
Color
Lilly Pads
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X038LP
Width
18"
Height
38"