  • Mfr # TFP001HB12X079MG
  • Zoro # G804466207
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X079MG
Width
12"
Height
79"