  • Mfr # TFP001HB15X026MG
  • Zoro # G904467852
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X026MG
Width
15"
Height
26"