  • Mfr # TFP001HB15X041MG
  • Zoro # G304464888
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X041MG
Width
15"
Height
41"