  • Mfr # TFP001HB15X045MG
  • Zoro # G204467705
Width
15"
Color
Moss Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X045MG
Width
15"
Height
45"