  • Mfr # TFP001HB18X042MG
  • Zoro # G504465036
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X042MG
Width
18"
Height
42"