  • Mfr # TFP001HB18X057MG
  • Zoro # G804474851
Width
18"
Color
Moss Green
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X057MG
Width
18"
Height
57"