  • Mfr # TFP001HB18X073MG
  • Zoro # G504472829
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X073MG
Width
18"
Height
73"