  • Mfr # TFP001HB18X046CH
  • Zoro # G804467181
Width
18"
Color
Ocean Swell
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X046CH
Width
18"
Height
46"