  • Mfr # TFP001HB12X030SB
  • Zoro # G804471836
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X030SB
Width
12"
Height
30"