  • Mfr # TFP001HB12X057SB
  • Zoro # G304464383
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X057SB
Width
12"
Height
57"