  • Mfr # TFP001HB15X063SB
  • Zoro # G104467065
Width
15"
Color
Peaceful Blue
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X063SB
Width
15"
Height
63"