  • Mfr # TFP001HB18X065SB
  • Zoro # G304467469
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X065SB
Width
18"
Height
65"