  • Mfr # TFP001HB12X025MR
  • Zoro # G104468291
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X025MR
Width
12"
Height
25"