  • Mfr # TFP001HB12X063MR
  • Zoro # G804468348
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB12X063MR
Width
12"
Height
63"