  • Mfr # TFP001HB12X064MR
  • Zoro # G204468696
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB12X064MR
Width
12"
Height
64"