  • Mfr # TFP001HB12X071MR
  • Zoro # G804473298
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X071MR
Width
12"
Height
71"