  • Mfr # TFP001HB15X039MR
  • Zoro # G904464240
Width
15"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X039MR
Width
15"
Height
39"