  • Mfr # TFP001HB15X057MR
  • Zoro # G404462951
Width
15"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X057MR
Width
15"
Height
57"