  • Mfr # TFP001HB15X060MR
  • Zoro # G604465127
Width
15"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X060MR
Width
15"
Height
60"