  • Mfr # TFP001HB18X046MR
  • Zoro # G004467646
Width
18"
Color
Pepper Red
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X046MR
Width
18"
Height
46"