  • Mfr # TFP001HB18X078MR
  • Zoro # G704463399
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X078MR
Width
18"
Height
78"